Współpraca

Blog Salon Idei powstał, aby prezentować treści wysokiej jakości.  Publikowane materiały jakie pojawią się są nacechowane wspieraniem wartości jakie wywodzą się z tradycji polskiej szlachty, ale poruszające tematykę aktualną. Opublikowane treści kierowane są do wąskiego grona odbiorców, które ceni m.in. mądrość, rzetelność, dobre obyczaje, polską tradycję. Jest to wyjątkowa grupa osób, nie podatnych na reklamę jaką zalewany jest internet, a szukającą miejsca pozbawionego konieczności korzystania z mechanizmów blogujących reklamy różnej treści.

Blog rozpoczyna swoją działalność 30 września 2016 roku. Jest to bardzo młode miejsce z potencjałem, stawiające na jakość materiałów. Zachęcam do nawiązania współpracy na szerokim polu działań. Wszyscy, którzy zdecydują się na współpracę pozwolą na szybszy rozwój bloga, zyskując jako pierwsi uznanie wśród czytelników tej witryny.

Przemysław Lisowski


Jeśli Państwo jesteście zainteresowani nawiązaniem współpracy proszę o przesłanie wiadomości e-mail na adres: przemyslaw[malpa]salonidei[kropka]pl

Istnieje również druga forma kontaktu, którą jest przedstawiony poniżej formularz.

Formularz do kontaktu